Zvířátka z lesa

Jelínek Kamínek

Jelínek Kamínek je divoch z lesa. Bezva kamarád na mazlení a cestování. Má svou přepravní brašnu a náhradní oblečení. Každé zvířátko je originál. Jelínek velký 49cm.

Myš – PRODÁNO

Myška všetečka, malá uličnice z lesa je kamarádka na mazlení a cestování. Má svou přepravní brašnu a náhradní oblečení. Každé zvířátko je originál. Myška je velká 37cm.

Zajíc Ela – koupíte na www.handbrand.cz

Zajíc Ela. Parádnice z lesa je kamarád na mazlení a cestování. Má svou přepravní brašnu a náhradní oblečení. Všechna zvířátka z lesa jsou originál. Zajda je velký 37cm.

Zajíc Ema – prodáno

Zajíc Ema. Ema z lesa je kamarád na mazlení a cestování. Má svou přepravní brašnu a náhradní oblečení. Každé zvířátko z lesa je originál. Zajda je velký 37cm.

Myš Tony – prodáno

Myška Tony. Tonička z lesa je kamarád na mazlení a cestování. Má svou přepravní brašnu a náhradní oblečení. Každé zvířátko je originál. Myška je velká 37cm.

Myš Fífa – prodáno

Myška Fífa. Slečna z lesa je bezva kamarád na mazlení a cestování. Má svou přepravní brašnu a náhradní oblečení. Každé zvířátko je originál. Myška je velká 37cm.

Jelínek ED – prodáno

Jelínek ED. Frajer z lesa je bezva kamarád na mazlení a cestování. Má svou přepravní brašnu a náhradní oblečení. Každé zvířátko je originál. Jelínek je velký 49cm.

Jelínek Fred – prodáno

Jelínek Fred. Fred je elegán z lesa je bezva kamarád na mazlení a cestování. Má svou přepravní brašnu a náhradní oblečení. Každé zvířátko je originál. Jelínek je velký 49cm.

© 2021 - 2024   -   Threeesa - Hana Kinská